Dzień dobry!

Nazywam się Andrzej Bernaś, urodziłem się we Wrocławiu, mieszkam w Warszawie a pracuję w całym kraju. Specjalizuję się w fotografii ślubnej, portretowej oraz kobiecej.

Lubię zdjęcia... ciekawe! Pełne koloru, mocno nasycone emocjami i kontrastem zdarzeń. Przykładam wagę by wydarzenia utrwalone na zdjęciach poruszały wyobraźnię, przywoływały emocje i przypominały jakim pięknym darem jest życie. Moja oferta współpracy skierowana jest do odbiorcy świadomego, który ponad ilość stawia wysoką jakość fotografii.

Profesjonalizm

Podczas pracy korzystam z dwóch aparatów pełnoklatkowych : Canon 5Dm3 i Canon 6D. Dysponuję jasnymi, profesjonalnymi obiektywami, pozwalającymi na pracę w każdych warunkach oświetleniowych i pogodowych. Mam do dyspozycji własne oświetlenie mobilne ( tzw flashe ) a także lampy studyjne. Dysponuję własnymi modyfikatorami światła ( softboxy, beauty-dish, parasolki ) oraz wszystkimi akcesoriami dodatkowymi ( statywy, wyzwalacze radiowe, etc ).

  • Prowadzą legalną działalność gospodarczą oraz korzystam licencjonowanego oprogramowania Adobe.
  • Posiadam uprawnienia do fotografowania celebracji liturgicznych w Kościołach i obiektach sakralnych.

Poza fotografią moją wielką pasją jest taniec. W Warszawie prowadzę ze swoją Żoną szkołę tanga argentyńskiego Tango-Warszawa. Codzienna praca z ludźmi sprawia że jestem osobę pozytywną, kontaktową i odpowiedzialną.

Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Prawie zawsze zabieram ze sobą aparat i przywożę z kolejnych wyjazdów kawałek świata na zdjęciach : www.andrzej-bernas.pl/fotografia/krajobrazy/