Fotografia ślubna, szczęście zatrzymane w kadrze

Komuś, kto nie zajmuje się na co dzień fotografią, może się wydawać, że głównym celem ślubnego reportażu jest wyłącznie utrwalanie kluczowych momentów uroczystości. W rzeczywistości fotografia ślubna to dużo więcej. Przede wszystkim to przedstawienie bardzo osobistej relacji, jaka zachodzi pomiędzy dwoma zakochanymi w sobie osobami. Uchwycenie spojrzenia kobiety, w chwili, w której on mówi „kocham”, splecione razem dłonie, wzruszenie pana młodego, który widzi, jak jego wybranka idzie wolno w stronę ołtarza.

Fotografia ślubna to również kadry przedstawiające bliskość pomiędzy Młodą Parą i jej rodziną. Zarówno najbliższą jak tą dalszą. To uchwycenie relacji z przyjaciółmi. I to często takimi, których znamy już od najmłodszych lat. Na ślub zapraszane są przecież osoby, które razem z nami chodziły do szkoły, przeżywały okres dorastania i wchodzenia w dorosłość. Bardzo często to właśnie na ich twarzach widać ogromne poruszanie i łzy. Znają nas jak nikt inny i doskonale wiedzą, jak ważne jest dla nas to, co teraz przeżywamy.

Emocje do których się wraca

"Ślubuję Ci miłość, wierność oraz to, że nie opuszczę Cię aż do śmierci..." – takie słowa można usłyszeć tylko raz w życiu. Towarzyszą im wzruszenie, radość, łzy szczęścia. Dobra fotografia ślubna sprawia, że do wszystkich tych emocji będzie można wielokrotnie wracać. Wystarczy przecież otworzyć pamiątkowy album.

Pełny reportaż ślubny obejmuje wiele etapów: przygotowanie, błogosławieństwo, ślub w Kościele bądź Urzędzie stanu Cywilnego, przywitanie gości w weselnej sali no i oczywiście pełną energii zabawę weselną. To także toasty, składanie życzeń, pierwszy taniec, dekoracje wybierane przez młodych i przygotowane wcześniej atrakcje. Każda z tych rzeczy i każdy z etapów łączy się z inną paletą emocji i wrażeń. Profesjonalny i sprawdzony fotograf ślubny zatrzyma dla Was w kadrze każda wyjątkową i ważną chwilę z dnia ślubu.

Obejrzyj dzień ślubu od przygotowań po zabawę weselną