Wygodne buty do ślubu

with Brak komentarzy

Recepta na świetną zabawę podczas wesela

Sklepów oferujących buty ślubne jest mnóstwo. Choć prezentują się wspaniale, niejednokrotnie jestem świadkiem w trakcie wesela jak źle dopasowane buty powodują dyskomfort Panny Młodej. Jest jednak sposób by przetańczyć calutką noc bez bólu stóp i pełnym uśmiechem na twarzy. Twoi Goście będą zachwyceni, że bawisz się z nimi przez cały czas, a Twój fotograf podziękuje za fantastyczne taneczne kadry!

Jeżeli zamierzasz tańczyć - wybierz buty do tańca!

Najpierw zobacz kilka modeli butów od TangoStore. To nie są zwykłe buty, nie znajdziesz ich również w żadnym standardowym sklepie ze ślubnym obuwiem. Z takich butów korzystają tancerze oraz profesjonalni artyści.

Po pierwsze, WYGODA

Obuwie, które wybierzemy na ślub oraz wesele musi być przede wszystkim wygodne. Żadna z kobiet nie chce przecież rezygnować z zabawy z powodu bólu stóp czy pojawiających się na skórze otarć. Decydując się na konkretną parę (lub pary) obuwia, warto wcześniej je przetestować. Kilkuminutowy spacer po sklepie lub domu (w sytuacji, w której zamawiamy buty przez internet) będzie dobrym rozwiązaniem. Możemy nawet pokusić się o wykonanie kilka tanecznych kroków. Dzięki temu będziemy w stanie określić, jak będziemy czuły się po kilkunastu godzinach szaleństw. Pamiętajmy o tym, że podczas wesela wielokrotnie zostaniemy proszone do tańca. Komfort i wygoda powinny zatem znaleźć się na pierwszym miejscu.

Po drugie, JAKOŚĆ

Nie ryzykuj, że obuwie nie wytrzyma intensywnej zabawy. Odklejający się obcas zdecydowanie nie jest tym, na co możemy sobie pozwolić. Obuwie, które łączy w sobie jakość oraz elegancki wygląd znajdziemy m.in. w ofertach sklepów współpracujących z firmami włoskimi. To nie przypadek, że profesjonalni tancerze szukają obuwia pochodzącego z tej części Europy. Komfort, dbałość o szczegóły i klasa to ich znak rozpoznawczy.

Po trzecie, WYGLĄD

Idealna para butów powinna spełniać jeszcze jedno kryterium. Musi świetnie wyglądać. Podczas zabawy cała uwaga będzie skupiona na naszej osobie. Z tego powodu każdy dodatek powinien idealnie uzupełniać wybraną kreację. Nie inaczej jest z butami. W zależności od naszych upodobań możemy wybrać klasyczne szpilki, wygodne czółenka lub eleganckie sandałki.

Podąrzaj Andrzej:

Zajmuję się fotografią ślubną, portretową oraz kobiecą. Realizuję sesje na terenie Warszawy oraz całego kraju.

Ostatnie wpisy

Chcesz dowiedzieć się więcej o sesji fotograficznej?