Dla par

Masz w swoim otoczeniu parę, której chciałabyś podarować coś niezwykłego? Problem prawdopodobnie jest jeden. Oni wszystko już mają. Kolejny gadżet z pewnością nie wzbudzi ekscytacji. Istnieje jednak pewne rozwiązanie. Zamiast skupiać się na materialnych aspektach, podaruj nietypowe doświadczenie — sesję dla dwojga.

W czasach, w których wszystko możemy już kupić, rzeczy materialne przestają mieć znaczenie. Jest jednak coś, czego potrzebujemy wszyscy. Chodzi o czas. I to taki, który możemy spędzić z bliskimi. Sesja dla dwojga to szansa nie tylko na stworzenie ciekawej pamiątki, ale przede wszystkim możliwość przeżycia czegoś nowego. To dobra zabawa, która może w pozytywny sposób wpłynąć na daną parę.


Świetnym pomysłem jest zorganizowanie sesji, która będzie przedstawiała wspólne pasje obu osób. Umieszczenie w kadrach przedmiotów charakterystycznych dla danego hobby może podkreślić cechy pary. Może też pokazać ich pogodne usposobienie oraz to, że cały czas tryskają energią.


Na miejsce sesji można wybrać lokalizację, która jest istotne z punktu widzenia pary: park, do którego chodzą na codzienne spacery, klub, w którym słuchają ulubionej muzyki, mieszkanie, do którego właśnie się wprowadzili. Pomysłów jest mnóstwo. To z kolei sprawia, że sesja zdjęciowa dla dwojga — to prezent na wiele okazji. Sprawdzi się zarówno w przypadku rocznicy ślubu, jak i przeprowadzki do innego miasta.


Taka sesja jest dobrym prezentem także wtedy, gdy chcemy podarować coś swojej drugiej połowie. Takich doświadczeń się nie zapomina. To szansa na ponowne ożywienie relacji, przypomnienie sobie o tym, co lubimy w swoim partnerze oraz możliwość spędzenia ze sobą naprawdę udanego dnia. Podczas sesji nie obowiązują sztywne reguły. Można się wygłupiać, śmiać, żartować. Im więcej spontaniczności — tym lepiej.

Sesja dla dwojga może być zatem prezentem zarówno dla naszych rodziców, przyjaciół, jak i dla siebie samych. Czas, który spędzicie razem, z pewnością będzie wyjątkowy.

Formularz zgłoszeniowy

  • Jeśli chcesz otrzymać wydrukowany voucher (zaproszenie na sesję) – napisz mi o tym w uwagach
  • Sesja będzie zrealizowana w komfortowych warunkach domowych, w studiu fotograficznym lub w plenerze
  • Aby obdarowana osoba czuła się podczas sesji doskonale a zdjęcia wyszły fenomenalnie polecam dodatkową usługę wizażystki, które zadba o właściwy makijaż oraz ułoży włosy.
  • Ceny sesji ciążowych zaczynają się już od 375zł / zobacz pełny cennik


Zgłoszenie na sesję nie wiąże się z żadnymi opłatami, nie jest też ostateczną decyzją o realizacji sesji. Skontaktuję się z Tobą by omówić wszystkie szczegóły oraz zaproponuję najlepszą ofertę wraz z uwzględnieniem rabatów.

 


Sesja dla mnieSesja będzie prezentem

 

| zobacz przykładowe zdjęcia

 

| szczegóły znajdziesz w cenniku

 

 

pozostało 200 znaków