Plener ślubny

Wspólni znajomi, przypadkowe spotkanie, udział w tym samym przyjęciu – początki rodzącego się uczucia mogą być bardzo różne. Tak samo, jak historie par stojących na ślubnym kobiercu. Ślubny plener to doskonały pretekst do tego, by o niej przypomnieć, a także opowiedzieć ją tym, którzy jeszcze jej nie znają.

Zdjęcia plenerowe nowożeńców należą do tych najbardziej zwariowanych. Sesje tego typu odbywają się zazwyczaj kilka dni przed lub kilka dni po ślubie i weselu, a to oznacza, że młodzi są mniej zestresowani i skorzy do różnego rodzaju eksperymentów. Wykonywanie zdjęć w takiej atmosferze to dobra zabawa zarówno dla fotografa, jak i dla samej pary. Ujęcia są naturalne, spontaniczne, doskonale oddają to, co dzieje się pomiędzy zakochanymi.

Styl sesji oraz miejsce, w którym się ona odbywa, zależy od samych zainteresowanych. Może być to kawiarnia, w której młodzi byli na pierwszej randce, uczelnia, do której wspólnie chodzili na wykłady, czy park, w którym spotkali się po raz pierwszy. Indywidualne podejście sprawia, że zdjęcia mają niepowtarzalny klimat i są ściśle związane z konkretnymi osobami. Tego typu zdjęcia zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

Plenerowe sesje mogą podkreślić styl, w którym urządzone było całe wesele lub być od niego całkowicie niezależne. Tego typu sesja to szansa na wykonanie romantycznych portretów, ale też możliwość zaprezentowania charakterów przyszłego męża oraz żony.

Młodzi nie muszą się obawiać, że nie będą wiedzieli jak pozować, gdzie stanąć, w jaki sposób ułożyć dłonie. Fotograf przeprowadzi ich przez ten proces krok po kroku. Pokaże, co robić, by atuty zostały wyeksponowane. Widoczna na zdjęciach radość, energia i miłość sprawią, że do tego typu fotografii przyjemnie będzie wracać.


Sprawdź wolne terminy