Sesja kobieca w prezencie

Każda kobieta chciałaby od czasu do czasu poczuć się jak filmowa gwiazda — piękna, podziwiana, atrakcyjna. Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej może dać namiastkę takiego uczucia. Wręczając przyjaciółce, partnerce czy siostrze bon pozwalający na udziału w takim wydarzeniu, tak naprawdę dajemy im zdecydowanie więcej niż same zdjęcia.

Kobiety decydują się na udział w sesji zdjęciowej z kilku powodów. Jednym z nich jest chęć uwiecznienia swojej urody. Taki cel przyświeca zazwyczaj paniom pewnym siebie, silnym, niezależnym. W przypadku kobiet nieśmiałych, zamkniętych w sobie, sesja może odegrać zupełnie inną rolę. Może sprawić, że dana osoba spojrzy na siebie w nieco inny, bardziej przychylny sposób. Zobaczy, że inni ludzie postrzegają ją inaczej niż ona sama. W tym przypadku fotografie mogą zadziałać niemal w terapeutyczny sposób. Mogą sprawić, że dziewczyna uwierzy w swoją atrakcyjność i nareszcie poczuje się dobrze we własnej skórze.


Sesja kobieca w prezencie może być podarkiem tak dla przyjaciółki, jak żony, partnerki, lub siostry. Dobrym momentem na jego wręczenie będą zarówno urodziny, wieczór panieński, święta, jak i rozpoczęcie ważnego dla danej osoby etapu. W ten sposób możemy podkreślić zamiany zachodzące w jej życiu.

Sesje tego typu przebiegają w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Cała uwaga skupiona jest na modelce. To ona odgrywa tu najważniejszą rolę. Zadaniem fotografa jest nie tylko stworzenie pięknych zdjęć, ale przede wszystkim sprawienie, by kobieta poczuła się w naprawdę wyjątkowy sposób.

Sesje zdjęciowe mogą zostać wykonane zarówno w studiu, jak i w plenerze. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj zdjęć podoba się obdarowanej najbardziej. Zanim dojdzie do samej sesji, warto spotkać się z fotografem i porozmawiać o tym, czego po takiej sesji oczekujemy. Takie podejście sprawi, że od razu będzie wiedział co robić. Dobierze odpowiednie oświetlenie, tło, czas. Wcześniejsze spotkanie będzie też dobrą okazją do omówienia kwestii takich jak makijaż, czy stylizacja. Obdarowana kobieta będzie mogła poczuć się jak milion dolarów.


Sprawdź wolne terminy