Sesja kobieca

Formularz zgłoszeniowy na sesję

 • Jeśli chcesz otrzymać wydrukowany voucher (zaproszenie na sesję) – napisz mi o tym w uwagach
 • Sesja będzie zrealizowana w komfortowych warunkach : w domu, w studiu fotograficznym lub w plenerze
 • Aby obdarowana osoba czuła się podczas sesji doskonale a zdjęcia wyszły fenomenalnie polecam dodatkową usługę wizażystki, które zadba o właściwy makijaż oraz ułoży włosy.
 • Ceny sesji zaczynają się już od 375zł / zobacz pełny cennik

  Zgłoszenie na sesję nie wiąże się z żadnymi opłatami, nie jest też ostateczną decyzją o realizacji sesji. Skontaktuję się z Tobą by omówić wszystkie szczegóły oraz zaproponuję najlepszą ofertę wraz z uwzględnieniem rabatów.

   


  Sesja dla mnieSesja będzie prezentem

   

  | zobacz przykładowe zdjęcia

   

  | szczegóły znajdziesz w cenniku

   

   

  pozostało 200 znaków

     Każda kobieta chciałaby od czasu do czasu poczuć się jak filmowa gwiazda — piękna, podziwiana, atrakcyjna. Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej może dać namiastkę takiego uczucia. Wręczając przyjaciółce, partnerce czy siostrze bon pozwalający na udziału w takim wydarzeniu, tak naprawdę dajemy im zdecydowanie więcej niż same zdjęcia.

  Kobiety decydują się na udział w sesji zdjęciowej z kilku powodów. Jednym z nich jest chęć uwiecznienia swojej urody. Taki cel przyświeca zazwyczaj paniom pewnym siebie, silnym, niezależnym. W przypadku kobiet nieśmiałych, zamkniętych w sobie, sesja może odegrać zupełnie inną rolę. Może sprawić, że dana osoba spojrzy na siebie w nieco inny, bardziej przychylny sposób. Zobaczy, że inni ludzie postrzegają ją inaczej niż ona sama. W tym przypadku fotografie mogą zadziałać niemal w terapeutyczny sposób. Mogą sprawić, że dziewczyna uwierzy w swoją atrakcyjność i nareszcie poczuje się dobrze we własnej skórze

  Sesja kobieca w prezencie może być podarkiem tak dla przyjaciółki, jak żony, partnerki, lub siostry. Dobrym momentem na jego wręczenie będą zarówno urodziny, wieczór panieński, święta, jak i rozpoczęcie ważnego dla danej osoby etapu. W ten sposób możemy podkreślić zamiany zachodzące w jej życiu.

  Sesje tego typu przebiegają w spokojnej, przyjaznej atmosferze. Cała uwaga skupiona jest na modelce. To ona odgrywa tu najważniejszą rolę. Zadaniem fotografa jest nie tylko stworzenie pięknych zdjęć, ale przede wszystkim sprawienie, by kobieta poczuła się w naprawdę wyjątkowy sposób.

  Sesje zdjęciowe mogą zostać wykonane zarówno w studiu, jak i w plenerze. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj zdjęć podoba się obdarowanej najbardziej. Zanim dojdzie do samej sesji, warto spotkać się z fotografem i porozmawiać o tym, czego po takiej sesji oczekujemy. Takie podejście sprawi, że od razu będzie wiedział co robić. Dobierze odpowiednie oświetlenie, tło, czas. Wcześniejsze spotkanie będzie też dobrą okazją do omówienia kwestii takich jak makijaż, czy stylizacja. Obdarowana kobieta będzie mogła poczuć się jak milion dolarów.