Sesja narzeczeńska

To już pewne — weźmiecie ślub. Za chwilę rozpocznie się jeden z najprzyjemniejszych etapów w życiu — narzeczeństwo. Zdjęcia wykonane w tym okresie, to nie tylko piękna pamiątka, ale też coś, co może Wam się przydać podczas ślubu i wesela

Jestem pewny, że podczas wizyty u swoich dziadków, zdarzyło się Wam przeglądać stare fotografie. Babcia była wówczas młodą, energiczną dziewczyną, a dziadek przystojnym kawalerem. Przy okazji podziwiania zdjęć, usłyszeliście mnóstwo historii, o których wcześniej nie mieliście pojęcia. To właśnie w tym tkwi siła zdjęć — pozwalają przypomnieć zdarzenia, które kiedyś miały dla nas ogromną wartość.

Zdjęcia pochodzące z okresu narzeczeństwa przyjemnie będzie oglądać zarówno za rok, dwa, jak i dwadzieścia. Jesteście w sobie zakochani, spędzacie ze sobą mnóstwo czasu, poznajecie swoje mocne i te nieco słabsze strony — jesteście pewni, że trafiliście na miłość swojego życia. Zatrzymajcie te chwile na dłużej. Za kilka lat będziecie mogli pokazać je swoim dzieciom, a nawet wnukom.


 

 

 

Pomysły na sesję narzeczeńską

Sesja narzeczeńska to nie tylko piękna pamiątka. Zdjęcia wykonane w tym okresie mają kilka praktycznych zastosowań. Po pierwsze dadzą Wam możliwość oswojenia się z aparatem. Dzięki temu, podczas ślubu i wesela wasze zachowanie będzie naturalne i swobodne. Wcześniejsze spotkanie z fotografem pozwoli opanować stres i przekonać się, że zdjęcia to po prostu dobra zabawa. Sesja narzeczeńska może stanowić początek waszego ślubnego reportażu lub być elementem, który zastąpi tradycyjny plener.

Fotografie, które powstaną podczas takiej sesji można wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdzą się jako prezent dla rodziców, element dekoracyjny sali lub zaproszenia. Fotografie można wykorzystać także do stworzenia księgi gości lub zastosować jako tło, na którym będziecie się prezentować podczas wesela. Możecie też zorganizować pokaz slajdów. Będą ciekawą atrakcją zwłaszcza wtedy, gdy pomieszacie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej z tymi pochodzącymi z waszego dzieciństwa. Bez problemu ułożycie je w spójną całość.

Sesja narzeczeńska to także czas na pewne szaleństwa. Jeżeli macie nietypowe pomysły to właśnie teraz jest najlepszy moment, by je przetestować. Wycieczka na stadion piłkarski, wyjazd do wesołego miasteczka lub nad jezioro? Dlaczego nie? Zróbcie to, na czym najbardziej Wam zależy.


Sprawdź wolne terminy