Sesja portretowa w prezencie

Obraz potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów — na pewno nie raz słyszałaś to powiedzenie. Swoje zastosowanie ma także w przypadku portretów. Czasami wystarczy jedno spojrzenie, by do fotografowanej osoby poczuć sympatię, uznanie lub podziw. Dlaczego tak się dzieje? Czy chodzi o uśmiech, spojrzenie, czy otoczenie, w którym znajduje się dana osoba?

Sesja portretowa w prezencie to dobra odskocznia od codziennych spraw. Będziesz miała szansę, by chwilę odpocząć i oderwać się od tego, co masz na co dzień. Stworzysz pamiątkę z ważnego dla Ciebie okresu. To także możliwość, by nauczyć się lepiej pozować i dowiedzieć, co zrobić, by dobrze wyglądać na zdjęciach (nie tylko tych z tej jednej konkretnej sesji).

Nie bój się, że coś pójdzie nie tak. Jeżeli nie jesteś zawodową modelką, otrzymasz mnóstwo podpowiedzi na temat tego, co warto, a czego nie warto robić. Pamiętaj, że obu stronom zależy na tym, by portrety wyszły jak najlepiej. To możliwość dobrej zabawy, która przy okazji pokaże, że jesteś piękna nie tylko na zewnątrz.

Umawiając się na sesję fotograficzną, warto przynieść zdjęcia, które przypadły nam do gustu. Pozwolą określić klimat, w którym powinna odbyć się dana sesja. W niektórych przypadkach lepszą opcją okaże się plener, w innych zdjęcia wykonane w studiu. W każdym przypadku – krótka rozmowa pozwoli dograć wszelkie szczegóły.

Formularz zgłoszeniowy

  • Jeśli chcesz otrzymać wydrukowany voucher (zaproszenie na sesję) – napisz mi o tym w uwagach
  • Sesja będzie zrealizowana w komfortowych warunkach : w domu, w studiu fotograficznym lub w plenerze
  • Aby obdarowana osoba czuła się podczas sesji doskonale a zdjęcia wyszły fenomenalnie polecam dodatkową usługę wizażystki, które zadba o właściwy makijaż oraz ułoży włosy.
  • Ceny sesji zaczynają się już od 375zł / zobacz pełny cennik


Zgłoszenie na sesję nie wiąże się z żadnymi opłatami, nie jest też ostateczną decyzją o realizacji sesji. Skontaktuję się z Tobą by omówić wszystkie szczegóły oraz zaproponuję najlepszą ofertę wraz z uwzględnieniem rabatów.

 


Sesja dla mnieSesja będzie prezentem

 

| zobacz przykładowe zdjęcia

 

| szczegóły znajdziesz w cenniku

 

 

pozostało 200 znaków