Sesja portretowa

Obraz potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów — na pewno nie raz słyszałaś to powiedzenie. Swoje zastosowanie ma także w przypadku portretów. Czasami wystarczy jedno spojrzenie, by do fotografowanej osoby poczuć sympatię, uznanie lub podziw. Dlaczego tak się dzieje? Czy chodzi o uśmiech, spojrzenie, czy otoczenie, w którym znajduje się dana osoba?

Sesja portretowa w prezencie to dobra odskocznia od codziennych spraw. Będziesz miała szansę, by chwilę odpocząć i oderwać się od tego, co masz na co dzień. Stworzysz pamiątkę z ważnego dla Ciebie okresu. To także możliwość, by nauczyć się lepiej pozować i dowiedzieć, co zrobić, by dobrze wyglądać na zdjęciach (nie tylko tych z tej jednej konkretnej sesji).

Nie bój się, że coś pójdzie nie tak. Jeżeli nie jesteś zawodową modelką, otrzymasz mnóstwo podpowiedzi na temat tego, co warto, a czego nie warto robić. Pamiętaj, że obu stronom zależy na tym, by portrety wyszły jak najlepiej. To możliwość dobrej zabawy, która przy okazji pokaże, że jesteś piękna nie tylko na zewnątrz.

Umawiając się na sesję fotograficzną, warto przynieść zdjęcia, które przypadły nam do gustu. Pozwolą określić klimat, w którym powinna odbyć się dana sesja. W niektórych przypadkach lepszą opcją okaże się plener, w innych zdjęcia wykonane w studiu. W każdym przypadku – krótka rozmowa pozwoli dograć wszelkie szczegóły.


Sprawdź wolne terminy