Sesja tematyczna

Twój świat na zdjęciach

Sesja tematyczna ma wiele sprawdzonych i użytecznych zastosowań. Jeżeli prowadzisz stronę internetową lub blog związany z danym tematem, profesjonalne zdjęcia mogą sprawić, że kolejne wpisy będą wyglądały zdecydowanie ciekawiej i bardziej angażowały Twoją publiczność. Wykorzystanie kilku fotografii pochodzących z tej samej sesji może przyczynić się do tego, że całość będzie postrzegana jako spójna, przemyślna i uporządkowana. Te same ujęcia można wykorzystać także w mediach społecznościowych takich jak własny fanpage na Facebooku, profil Instagram lub tablica Pinterest.

Sesja tematyczna podkreśli charakter Twoich miejsc

Zdjęcia wykonane przez profesjonalistę, mogą stanowić także ozdobę miejsca, w którym na co dzień pracujesz. Takie rozwiązanie sprawdzi się w pracowniach artystycznych, warsztatach samochodowych, czy kawiarniach. Fotografie podporządkowane jednemu motywowi przewodniemu nadają lub świetnie podkreślają klimat danego miejsca.

Dekoracja mieszkania

Dobrze zrealizowana sesja tematyczna może być zachętą do ozdobienia swoimi zdjęciami domu lub mieszkania. Świetnie zaprezentują się zarówno w salonie, jak i pozostałych pomieszczeniach. Dobrym pomysłem jest stworzenie własnego , wysokiej klasy, profesjonalnego fotoalbumu. Będzie on później często, z zachwytem oglądany przez rodzinę  lub znajomych przy okazji spotkań, wspólnie obchodzonych Świąt lub Uroczystości.

Formularz zgłoszeniowy

  • Jeśli chcesz otrzymać wydrukowany voucher (zaproszenie na sesję) – napisz mi o tym w uwagach
  • Sesja będzie zrealizowana w komfortowych warunkach domowych, w studiu fotograficznym lub w plenerze
  • Aby obdarowana osoba czuła się podczas sesji doskonale a zdjęcia wyszły fenomenalnie polecam dodatkową usługę wizażystki, które zadba o właściwy makijaż oraz ułoży włosy.
  • Ceny sesji ciążowych zaczynają się już od 375zł / zobacz pełny cennik


Zgłoszenie na sesję nie wiąże się z żadnymi opłatami, nie jest też ostateczną decyzją o realizacji sesji. Skontaktuję się z Tobą by omówić wszystkie szczegóły oraz zaproponuję najlepszą ofertę wraz z uwzględnieniem rabatów.

 


Sesja dla mnieSesja będzie prezentem

 

| zobacz przykładowe zdjęcia

 

| szczegóły znajdziesz w cenniku

 

 

pozostało 200 znaków